Mart Ayının En Viral 5 Videosu

Düş Sanat sizler için geçtiğimiz hafta internet ortamlarında paylaşılan, En Viral 5 videoyu sıralıyor.

1. First Kiss
Geçen haftanın birincisi kesinlikle ve kesinlikle L.A. ‘de küçük bir giyim markası olan Wren olarak göze çarpıyor.4 Gün gibi kısa bir sürede 46,9 Milyon izlenme sayısına ulaşan videonun maliyeti, New York Times’ın haberine göre toplamda 1,300 USD gibi bir rakammış.

2. Will It Crush?
Arnie geri döndü… Evet bu sefer gerçekten döndü, 5.1 milyon izlenen bu küçük video’yu +1 lerseniz ve yarışmayı kazanırsanız, Arnold Schwarzenegger ile California’da görüşecek, beraber Tank kullanacak, bişeyler ezecek ve parçalayabileceksiniz.

3. The Duel: Timo Boll vs. KUKA Robot
Kısaca 4 günde 2,8 Milyon izlenme sayısına ulaşan bu video’da insan makineye karşı olgusunu görüyoruz. Video’da inanılmayacak kadar hızlı bir robot olan “KUKA robot” dünyanın en ünlü masa tenisi sporcularından biriyle kapışıyor. Pişman olmayacaksınız.

4. Nike Football: Magista
Nike iki hafta önce küçük bir teaser video ile yeni çıkaracağı futbol ayakkabısı olan Magista’yı duyurmuştu, geçen haftada yayınladığı video ile 1,8 milyon izlenmeye ulaşarak yeni ürünü piyasaya sürdü.

5. Unloved

Mayhew Animal Home‘un Londrada hazırladığı bu güzel video, 1 hafta kadarlık süre içerisinde 1.2 Milyon izlenmeye ulaştı. Küçük bir mesajı alışık olmadık bir şekilde veren video kabaca, insanları köpek edinmeyek için cesaretlendiriyordu.