GRAFİK TASARIM

Grafik tasarım kapsamında logo, katalog, broşür, insert, el İlanı, kartvizit, dosya, dergi, kurumsal kimlik, antetli, diplomat zarf, torba zarf, CD / DVD kabı, davetiye / tebrik kartı, dosya, bayrak, banner, promosyon malzemeleri, bloknot, kimlik kartı ve ziyaretçi kartı, sunum şablonu, etiket, basın ilanı, sertifika, plaket, mailing, Power Point sunumu, tabela, billboard, CLP, stand tasarımları yapıyoruz. Böyle yazınca düşündük de ne çok iş yapıyormuşuz!

WEB TASARIM

Web tasarım çalışmalarımızda yola araştırma yapmadan çıkmayız. Bizim için kullanıcı deneyimi her zaman birinci sırada gelir. Göze hoş gelen, farklı, aynı zamanda da kullanımı kolay internet siteleri yapmaya çalışırız.

SEO DANIŞMANLIĞI

Seo danışmanlığınızı piyasada ve internet ortamında dolanan modası geçmiş tekniklerle değil, temeli araştırmalarımıza dayanan gerçek yöntemlerle yapıyoruz. Çalışmamız süresince düzenli raporlamalar yapıp, sonuçları ve gidişatı istediğiniz gibi incelemenize olanak veriyoruz.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal medyayı nasıl kullanmalısınız? Hangi platformlarda olmalı hangilerinde olmamalısınız? Topluluk yönetiminde nelere dikkat etmelisiniz? Bütün bu soruların cevaplarını veriyoruz merak etmeyin :)

PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Fotoğraf aslında ekip olarak hepimizin hobisi… Aramızda 1 profesyonel olmasına rağmen biz de onu amatör ruhumuzla her zaman destekliyoruz.
Ürün, endüstriyel, mimari, katalog, moda, kapak, model çekimlerini gerçekleştirip sonrasında uygunluğu onaylanan fotoğraflara profesyonel tasarım ekibinin dijital tasarım uygulamaları ile birlikte görsel kalitesi üst seviyede fotoğraflar elde etmekte de iddialıyız.

İLLÜSTRASYON

Biz çizgi filmlerle büyümekle kalmadık hala çizgi film izliyoruz. Yaptığımız illüstrasyonların dev prodüksiyonlar için hazırlanan işlerden pek de aşağı kalır yanı yok doğrusu. Karakter – Maskot Tasarımı, Storyboard, Ürün ve Özel İllüstrasyon çalışmalarında da iddialıyız.

FİLM / VİDEO PRODÜKSİYON

Biz hepimiz sinemayı çok seviyoruz. Kısa ya da uzun metraj filmleri takip ediyor ve kendi çalışmalarımızı da hayata geçirmek için hazırlıyoruz. Güncel çalışmaları ve video prodüksiyon alanındaki yeni teknolojileri takip ediyor ve çağın gerisinde kalmıyoruz.
Reklam – Tanıtım Filmi, Sunum Çekimleri ve Prodüksiyonu, Masaüstü Video Prodüksiyonları, Eğitim ve Motivasyon Çekimleri, Haber ve Sokak Röportajları, TV Programı Yapımı, Klip Kurgu ve Prodüksiyonu, Konser ve Konser Backstage Çekimleri, Organizasyon – Toplantı – Seminer Çekimleri, Montaj – Kurgu, Reklam Müziği – Jingle ve Seslendirme çalışmaları yapabiliyoruz.

3D / ANİMASYON

3D modelleme ve animasyon konusunda neredeyse sektör Türkiye’de hizmet vermeye başladığından beri kullandığınız, belki yanından geçtiğiniz ya da içinde bulunduğunuz birçok projeye hayat veren profesyonellerimiz ile tüm 3D ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz.