23  Şubat

Geçtiğimiz Haftanın En Viral 5 Videosu

Her hafta milyonlarca video Youtube‘un tozlu raflarındaki yerini alıyor, Düş Sanat sizler için geçtiğimiz haftanın En Viral 5 videosu’nu seçiyor.

1. Shanghai Tower (650 Meters)
OnTheRoofs adıyla bilinen iki Çılgın Rus arkadaş olan Vadim Makhorov ve Vitality Raskalov, bu haftanın en viral videosunu göndererek listemizde ilk sırayı kaptılar. Shanghai‘da halen daha yapımı devam eden bir gökdelenin tepesine tırmandıkları videoları 7.7 milyon izlenmeye sadece 2 günde ulaştı. Ohaaaa diyoruz..

2. Uçakdan Düşen Kamera
Bu hafta şirketlerin ürettiği profesyonel videolardan ziyade kullanıcıların videoları revaçtaydı.Fakat şunu da sölemek gerekirki ilk iki sırayı alan viral videomuz GoPro ile çekilmiş. Özellikle bu video GoPro‘nun akıl almaz sağlamlığını bizlere bir kere daha gösteriyor. Halen daha izlemediyseniz 6.2 Milyon izlenmeye 6 günde ulaşan videoyu izlemeye davet ediyoruz.

3. You – A Declaration Of Love
Even unutmamamız gereken bir günü de geçtiğimiz hafta geride bıraktık. 14 Şubat sevgililer günüydü bu ve 1 haftada 5.6 milyon izlenme sayısına ulaşan Schwarzkopf videosu güne damgasını vurdu.

4. The Walking Dead Zombies Şakası (NYC)
AMC kanalı favori dizisi The Walking Dead in sezon ortası premierini duyurmak için New York kadırımlarına aç zombiler salarak işinde gücünde olan zavallı NewYork halkına şok geçirtmeyi hedeflemiş. Bir haftada 36 Milyon izlenme, hiç de fena değil.

5. Hungry Bear Loose In NYC
New York (Namı diğer The Big Apple) her zaman favori bir mekandır. Sadece turistler ve film yapımcıları için değil dublörler içinde durum böyle. Bu sefer ortalıkda başı boş ve endişeli bir şekilde gezen bir ayı, doğal yiyecekler aramaktadır. Chobani Yogurt firmasının başarılı virali bi hafta içerisinde 2.8 Milyon izlenmeyi kapmış.